Vestfold-Buskerud Dachshundklubb      

Resultater fra vårutstillingen 2013

 

BIS-resultater VestBusk DHK lørdag 1. juni 2013

Gratulerer alle sammen

Alle foto: Lars Hjelmtvedt

 

BIS
Wervest's Hugin – Dverg dachshund korthåret
E: Vestby, Vera O: Vestbye Vera, 1455 Nordre Frogn
(SE N RO UCH NV-11 NV-12 Minstemann's Fantasy From Thorn - JVV 09 N UCH Mini Golf Dara)

 

BIS 2
NV-12 Sørils Lb-Bajas – Dachshund langhåret
E: Hjelmerud, Erna, Kuholmsvn 49, 4631 Kristiansand S O: Ellingsen Eva Ager-Wick, Ellingsen Rolf, 4879 Grimstad
(INT N SE UCH Knacky-Knave's Lambrusco - Blizz-Miss)


 

BIS 3
NORD UCH NV-12 Trøffel Av Larhjelm – Dverg dachshund strihåret
E: Vestby, Vera O: Hjelmtvedt, Lars, 3080 Holmestrand
(INT NORD UCH Lisego Nosa Unter Ofitser - Stargang Coco At Kanix)

 

 

BIS 4
Amarita's Jadore My Black Bozita – Kanin dachshund langhåret
E: Anne-Marit Olsen, Julianne Olsen, Svanvikvn 342, 3739 Skien O: Olsen Anne Marit, 3739 Skien
(N UCH N VCH SE U(V)CH DKV-11 D' Applejack Della Luna Caprese - N UCH Amarita's Xcact Isodora Brown)


 

BIS 5
Amarita's Jadore My Dapple O'boy – Dverg dachshund langhåret
Julianne Olsen, Anne-Marit Olsen, Husebygrenda 25, 3219 Sandefjord O: Olsen Anne Marit, 3739 Skien
(N UCH N VCH SE U(V)CH DKV-11 D' Applejack Della Luna Caprese - N UCH Amarita's Xcact Isodora Brown)


 

BIS 6
Öllmans Jaffa – Dachshund strihåret
E: Per Eddie Moljord, Aud Haugerud Johansen, Krøderveien 8, 3370 Vikersund O: Paulsson, Bo, Sverige
(Öllmanns Chap - SU(V)CH Öllmans Axi)

 

 

BIS valpeshow – Gratulerer alle sammen! 

BIS Valp
Badamtam's Bentley – Dachshund langhåret
E: Andreassen, Jan B, Gabbrovn 18, 3070 Sande I Vestfold O: Sjöholm, Pauliina, Finland
(FI CH Badamtam's Querido Mio - FIN N UCH SE VCH EEJV09 EEV09 Opalina's New Dawn)

 

 

BIS 2 Valp
Chirabida's Queen O'hearts – Dverg dachshund langhåret
E: Pettersen, Randi, Nordahl Griegsgate 4, 2000 Lillestrøm O: Pettersen Randi, 2000 Lillestrøm
(Cognac The Rogue - Storfoten's Xs Ivana)


 

BIS 3 Valp
Wervest's Hope – Dvergdachshund strihåret
E: Vestby, Vera O: Vestbye Vera, 1455 Nordre Frogn
(N UCH NJV-11 Topas Av Larhjelm - N SE DK UCH NV-10-11 NORDV-10 Wervest's Nora)


 

BIS 4 Valp
Minstemann's Victoria – Dvergdachshund korthåret
E: Anita Solberg, Åge Solberg O: Solberg Åge Og Anita, 1455 Nordre Frogn
(NJV-12 SEJV-12 Minstemann's On The Rocks - INT N SE UCH NV-10-11 SV-10 Minstemann's Candy)


 

BIS 5 Valp
Bolt – Dachshund korthåret
E: Storlid, Asle, Haddlandsveien 16, 3864 Rauland O: Maløya, Sandra, 4990 Søndeled
(N UCH N VCH Re Atlas Av Siradachs - Sassy)


 

Beste oppdretter klasse 
Sørils E: Ellingsen Eva A-W Og Rolf, Rolf Ellingsen, Myrsvingen 12, 4879 Grimstad


 

Utstillingens vakreste veteran
NORD INT UCH Hound's Mustang Sally – Dachshund langhåret
E: Pettersen, Randi, Nordahl Griegsgate 4, 2000 Lillestrøm O: Dirksen Gadolin, Marie, Sverige
(GBCH Frankanwen Sundance To Bronia - S VCH INT NORD UCH VV-08 Hound's Blümchen)

 

VestBusk DHK vil gjerne takke alle for en fin dag i lag på Reidvintunet i Hillestad
og gratulerer ennå en gang alle BIS-vinnere for dagen